Opis to jedno, efekty to drugie — znacznie ważniejsze

Poznaj opinie moich klientów i historie o tym, w jaki sposób pomogłem im zarabiać więcej pieniędzy.

Nazywam się Patryk Łopot i z Kacprem współpracuję już od (…) roku (…). Razem zrealizowaliśmy wiele różnych treści reklamowych dla mnie oraz dla moich klientów. (…) zawsze dotrzymuje terminów. (…) Teksty, które są pisane przez Kacpra, są naprawdę bardzo dobre. Korzysta ze sprawdzonych schematów, korzysta ze sprawdzonej wiedzy marketingowej, więc nie jest to tylko klepanie tekstów, ale też zrobienie tekstów, które są perswazyjne i przede wszystkim sprzedają. (…) postaw na niego, bo dzięki temu na 100% będziesz sprzedawał więcej.

[transkrypcja opinii w formie video]

Patryk Łopot
Lokalny Sukces (agencja marketingowa).

Chciałbym Ci polecić współpracę z Kacprem Kobyłką. Naprawdę świetny człowiek. Współpracujemy prawie 1,5 roku (…). Pomaga mi przy układaniu strategii marketingowej do Social Media (…). Z Kacprem naprawdę dobrze się współpracuje (…), wykonuje dobrą robotę, jest solidna i nie miałem żadnych uwag do niego (…). Chciałbym pracować jak on, (…) jest bardzo dobrze zorganizowany.

[transkrypcja opinii w formie video]

Przemek Niedźwiedzki
Studio Filmowe Birdfly

Z Kacprem miałem przyjemność współpracować przez okrągły rok. Miałem duży projekt, który wymagał stałego, regularnego tempa. Kwartalnie było to nawet kilka tysięcy opisów, z czego duża część przypadała na Kacpra.

Całość przebiegła terminowo, bezproblemowo,  zgodnie z briefem i założeniami, gdy coś się nie zgadzało, to szybko wdrażał poprawki i wspólnie udoskonaliśmy plan i z każdym miesiącem ta współpraca dodatkowo się jeszcze rozwijała.

Całość okazała się dużym sukcesem. Mam nadzieję, że będę miał jeszcze okazje z Kacprem współpracować, a Wam też śmiało mogę rekomendować.

[transkrypcja opinii w formie video]

Artur Zawisza
PRactive

Napisz, w czym mogę Ci pomóc!

Wypełnij formularz i wyślij niezobowiązujące zapytanie.
Chętnie Ci pomogę!

kacper kobyłka

14 + 3 =

Napisz, w czym mogę Ci pomóc!

Wypełnij formularz i wyślij niezobowiązujące zapytanie.
Chętnie Ci pomogę!

14 + 6 =

kacper kobyłka